tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

WITAMY NA STRONIE

PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 2
W BYDGOSZCZY

Glowne

Odpowiadając na Państwa potrzeby i zainteresowanie świadczonymi przez nas usługami, pragniemy ułatwić Państwu kontakt z nami przedstawiając podstawowe informacje nt. naszej działalności oraz zamieszczając wzory wniosków o wydanie opinii i orzeczenia.

Z naszą aktualną ofertą oraz szczegółowymi propozycjami warsztatów, spotkań czy dyżurów możecie się Państwo zapoznac w dziale "Aktualności".

Organem prowadzącym naszą placówkę jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Celem naszych oddziaływań jest wspieranie rozwoju i efektywności uczenia się dzieci i młodzieży, pomoc uczniom w wyborze kierunku kształcenia i zawodu oraz udzielanie dzieciom i młodzieży, ich rodzicom lub opiekunom, nauczycielom i wychowawcom pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej.

Cechuje nas otwartość na potrzeby innych, szacunek i życzliwość w stosunku do osób korzystających z naszej pomocy. Dochowujemy dyskrecji i tajemnicy powierzonych nam spraw.

Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i gotowi je realizować. Przypominamy, że oferowana przez nas pomoc jest bezpłatna.

Zachęcamy do kontaktu z naszą placówką.

Podajemy adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.