tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Zapraszamy na poranną edycję warsztatu (cykl 12 spotkań) dla rodziców młodzieży chwiejnej emocjonalnie, osobowością rozwijającą się w kierunku borderline, nastolatków po próbach samobójczych, pobytach w szpitalu związanych z dysregulacją emocjonalną. Warsztat uczy rodziców lepiej zarządzać własnymi emocjami i potrzebami. Pokazuje im, jak troszczyć się o siebie w związku z trudnymi zachowaniami nastolatka.

Family Connections™ to 12-tygodniowy bezpłatny program, w ramach którego grupa spotyka się co tydzień (spotkanie trwa 2 godziny), aby zapewnić: edukację, trening umiejętności, wsparcie dla osób pozostających w związku z osobą, która ma BPD (borderline)/dysregulację emocjonalną.

W trakcie treningu Family Connections™ rodziny rozwijają praktyczne umiejetności ułatwiające życie z i wspieranie osoby z zaburzeniem osobowości z pogranicza.

Trening obejmuje następujące elementy:
- Psychoedukacja o zaburzeniu osobowości z pogranicza BPD
- Aktualne doniesienia z badań nad BPD
- Przedstawianie perspektywy rodzin i doświadczeń rodzin
- Umiejętności uważności w kontekście rodziny
- Umiejętności regulacji emocji (radzenie sobie z silnymi i przytłaczającymi emocjami)
- Umiejętności komunikacji w relacjach
- Umiejętności uprawomocnienia uczuć swoich i innych członków rodziny
- Rozwiązywanie problemów

Trening odbywać się będzie ON-LINE w piątki w godzinach 9:00-11:00.

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem wieku nastolatka, opisem problemu oraz numeru telefonu.
Zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na warsztat - konieczna jest rozmowa wstępna (telefoniczna) z jednym ze specjalistów prowadzących trening.

Serdecznie zapraszamy
Agnieszka Napiórkowska-Solarczyk, Asteria Lutogniewska-Pangowska